Technik utrzymania ruchu - konserwator - Mysłowice - praca od zaraz!

Mysłowice Dodane : Wrzesień 12, 2018 ID #5863 Odsłon: 53, dzisiaj 0

TECHNIK KONSERWATOR - UTRZYMANIE RUCHU - MYSŁOWICE

Zakres obowiązków:
- wsparcie w utrzymaniu technicznym nieruchomości,
- eksploatacja infrastruktury technicznej nieruchomości i nadzór nad nią,
- bieżące naprawy i konserwacja,
- prace ogólno-budowlane

Oczekiwania:
* Wykształcenie techniczne
* Znajomości obsługi instalacji (w zależności od kierunku wykształcenia):
- elektro-energetycznych
- wentylacji i klimatyzacji
- wodno-kanalizacyjnej
* Uprawnienia SEP
* Obsługa komputera: Windows, MS Office
* Odpowiedzialność
* Uczciwość
* Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
* Kreatywność

Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z ponad 10-letnią obecnością na polskim rynku!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny (609 021 105) lub o aplikację przez stronę.

Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

    Imię: Jacek