Magazynier z uprawnieniami UDT

Mysłowice Dodane : Grudzień 12, 2018 ID #6357 Odsłon: 42, dzisiaj 0

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Poszukujemy zarówno osób z doświadczeniem, jak i młodych bez większego doświadczenia, zaangażowanych, chętnych do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mysłowice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia u lidera w branży

  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie PZU, karta Multisport, zniżki)

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe (UDT)

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

  • Mile widziana umiejętność obsługi skanera

  • Motywacja do pracy i odpowiedzialność

  • Dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Obsługa wózka widłowego

  • Rozładunek i załadunek towarów oraz ich transport wewnątrz magazynu

  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikacja dokumentów magazynowych

  • Kontrola ilościowa i jakościowa przyjmowanych towarów

  • Dbałość o utrzymanie porządku w sektorze magazynu

TO TWOJA SZANSA!

Link do aplikowania: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=magazynier-z-uprawnieniami-udt&ad_id=15804

KONTAKT: 882 907 766

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Strona www: manpower.pl

    Imię: Rafał